INNE BLOGIJEŻELI CHCECIE POLECIĆ SWOJEGO BLOGA, TO TUTAJ JEST NA TO MIEJSCE. :)


MOJE BLOGI:
FANTASY:
R5:
ONE LAST DANCE

NA RAZIE WSTAWIŁAM TUTAJ TYLKO TO CO CZYTAŁAM LUB ZACZYNAM CZYTAĆ I UWAŻAM, ŻE JEST GODNE POLECENIA, ALE Z CZASEM CHCĘ TEŻ PO PROSTU WSTAWIAĆ WASZE BLOGI. 7 komentarzy:

 1. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Administratorka

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do siebie :)
  Differentloveee.blogpsot.com
  As-long-as-you-love-me-jbff.blogpsot.com
  Mam nadzieję się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 3. http://nomorewastingtimee.blogspot.com/

  - życie kończy się w nieodpowiednim momencie.

  " Śmiertelny wypadek na obrzeżach Los Angeles. Kierowca czarnego Chevroleta Camaro stracił panowanie nad kierownicą, samochód wypadł z drogi, kilka razy doszło do dachowania, a następnie stanął w płomieniach. Sekundy decydowały o dalszym losie kierowcy, nie miał szans na przeżycie. Zbyt duża prędkość przyczyną tragicznego wydarzenia, nie wyklucza się też problemów technicznych pojazdu. Trwa śledztwo, dlatego policja nie chce udzielić szczegółowych informacji m.in. prędkość samochodu w czasie wypadku, tożsamość kierowcy, przyczyny [...]"

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Dodałam komentarz pod 23 rozdziałem nie patrząc, że powinnam zrobić to tutaj, bardzo przepraszam. ;) Chciałam Cię zaprosić na moje opowiadanie z Justinem, mam nadzieję, że wpadniesz i mi poradzisz, to mój pierwszy blog i pierwszy raz kiedy publikuje jakieś swoje opowiadanie. Adres bloga - . http://friends-jbff.blogspot.com/. Dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 5. *z góry przepraszam za spam*
  Zapraszam na moje ff o Justinie 💗
  Last-time-is-never-found-jbff.blogspot.com
  Weszłam do kuchni, gdzie Mike siedział i pił herbatę.
  -Cześć, co tam? - spytał.
  -Weź nawet nie mów.. - jęknęłam. - Pokłóciłam się z Justinem, bo zrobił mi jakąś pieprzoną scenę przy fotografie i Scooterze. - warknęłam.
  Wyjęłam z lodówki butelkę wody i wlałam sobie do szklanki. Usiadłam na przeciwko przyjaciela. Byłam taka zła, że mogłabym mu przyłożyć (Justinowi, oczywiście) ale się powstrzymałam.
  -A o co dokładnie poszło?
  -Miałam sesję do reklamy bielizny, tak? - spojrzałam na niego.
  Chłopak skinął głową.
  -Zaproponowali mi, żebym zapozowała bez stanika, a Justin zaczął krzyczeć, że nie ma takiej opcji i w ogóle. Kazali mu stamtąd wyjść, więc wielce obrażony sobie poszedł. Później pojechał a ja nie chciałam wracać piechotą no to cztery kilometry a nie miałam pieniędzy na taksówkę. Przyjechał a później zaczął na mnie krzyczeć. Do cholery jasnej jestem dorosła! - podniosłam głos.
  -Ej, a on przypadkiem nie jest zazdrosny?
  Odwróciłam wzrok i westchnęłam. Dokładnie. Justin jest zazdrosny. Ale czasy się zmieniły. Ja go nie kocham. Nie mogę zrezygnować z ważnej dla mnie pracy bo on ma jakiś cholerny problem.
  -Tak, jest zazdrosny. - szepnęłam.
  -Co masz na myśli? - spytał.
  -On powiedział mi, że mnie kocha..
  -A Ty?
  -Nie kocham go, Mike. - w moich oczach zebrały się łzy.
  -Na pewno?
  -Tak, Mike! - krzyknęłam. - Chyba jestem pewna moich uczuć, tak?
  -Okeey?
  Chłopak wstał i wstawił szklankę do zlewu. Posłał po pocieszający uśmiech i opuścił kuchnię

  OdpowiedzUsuń
 6. Szesnastoletnia dziewczyna, Sofia, stara się zaprzyjaźniać i cieszyć życiem, ale jest jej bardzo ciężko, ze względu na częste przeprowadzki rodziny. Tego roku, zamiast być jak inni, nie stara się o przyjaciół. Odcina się od ludzi w swoim wieku, kiedy odkrywa, że zakochuje się w swoim nauczycielu. Panu Bieberze.

  https://www.wattpad.com/story/99806097-mr-bieber-t%C5%82umaczenie

  OdpowiedzUsuń